2017-2018 навчальний рік

Переможці конкурсу

Sunflower – 2017

5-ті класи

Лобзаков Юрій, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня;

Васьковська Вікторія, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня;

6-ті класи

Іващенко Карина, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня.;

Кушніренко Анастасія, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня.;

7-й клас

Федоренко Ганна, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня;

8-мі класи

Москалик Юлія, диплом ІІ ступеня регіонального рівня;

Холодова Ангеліна, диплом І ступеня регіонального рівня;

9-ті класи

Ченцов Нікіта, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня;

Хижняк Володимир, диплом І ступеня регіонального рівня;

Пітель Богдан, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня;

Кісілевич Ярослава, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня;

та їх вчителів

Рибачук Т.З. та Шевчук В.С.

Вітаємо переможців районних олімпіад.

Зарубіжна література

Кісілевич Ярослава, 9 клас, 2 місце, ( вчитель Рибачук Т.З.)

Москалик Юлія , 8 клас, 2 місце, ( вчитель Рибачук Т.З.)

Холодова Ангеліна, 8 клас, 3 місце, ( вчитель Рибачук Т.З)

Географія

Щербатюк Карина,11 клас, 2 місце,( вчитель Гаркуша Н.С.)

Астрономія

Щербатюк Карина,11 клас, 1 місце, ( вчитель Реутова Т.В.)

Російська мова

Щербатюк Карина, 11 клас,3 місце, ( вчитель Шевчук В.С.)

Українська мова:

1.Івлєва Анастасія, 7-Б клас, 3 місце, (вчитель Віннік А.М.)

2.Кісілевич Ярослава, 9- А клас, 1 місце, ( вчитель Віннік А.М.)

Біологія:

1.Федоренко Ганна, 7-Б клас, 2 місце, ( вчитель Зіневич Н.А.)

Образотворче мистецтво:

1.Козачук Анна 8-Б клас, 3 місце, ( вчитель Якжина О.М.)

Фізика:

Лаптєв Ернест 6-Б клас, 1 місце

Переможці

районного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018 навчальному році

1.Кісілевич Ярослава, 9-А клас, 1 місце (вчитель Віннік А.М.)

2.Федоренко Ганна, 7-Б клас , 1 місце (вчитель Віннік А.М.)

3.Сєрікова Олександра, 6-Б клас, 2 місце (вчитель Віннік А.М.)

4.Бондаренко Софія, 4-Б клас, 2 місце ( вчитель Петровська І.В.)

5.Віннік Єлизавета, 3-Б клас, 3 місце ( вчитель Павлишена Н.Л

Переможці

районного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської

молоді імені Тараса Шевченка

1.Щербатюк Карина, 11клас, 2 місце, ( вчитель Лущ О.І.)

2.Кісілевич Ярослава, 9-А клас, 1 місце (вчитель Віннік А.М.)

3.Король Роман, 8-Б клас, 3 місце ( вчитель Лущ О.І.)

4. Федоренко Ганна, 7-Б клас, 1 місце (вчитель Віннік А.М.)

5 Кушніренко Анастасія, 6-Б клас, 3 місце (вчитель Віннік А.М.)

2016-2017 навчальний рік

Вітаємо переможців

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Українська мова

Король Роман 7 кл, 2м.( вч. Лущ О.І.)

Кісілевич Ярослава 8кл, 3м.( вч.Віннік А.М.)

Щербатюк Карина 10кл, 2м( вч. Лущ О.І.)

Англійська мова Наконечна Ганна 10кл, 3м(вч.Савчук О.П.)

Російська мова Щербатюк Карина 10 кл, 2 м.( вч. Приймачук В.С.)

Історія Масан Віталій 8 кл, 2 м( вч. Костюченко Н.В.)

Зарубіжна література Москалик Юлія 7кл, 3м (вч.Рибачук Т.З.)

Кісілевич Ярослава 8кл,2м (вч.Рибачук Т.З.)

ІІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

Кісілевич Ярослава 8кл, 1м ( вч.Віннік А.М.)

ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Кісілевич Ярослава 8кл, 1м ( вч.Віннік А.М.)

Федоренко Ганна 6кл, 3м ( вч.Віннік А.М.)

ІІ етапуVІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

Кісілевич Ярослава, 8кл, 1м( вч.Віннік А.М.)

Щербатюк Карина 10кл, 1м ( вч. Лущ О.І.)

2015-2016 навчальний рік

Вітаємо переможців

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Щербатюк Карина, 9клас, українська мова, 3 місце, ( вчитель Лущ О.І.)

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Щербатюк Карина, 9клас, українська мова, 1 місце, ( вчитель Лущ О.І.)

Кісілевич Ярослава , 7 клас, українська мова, 2 місце, ( вчитель Віннік А.М.)

Манелюк Елла, 11 клас, англійська мова, 3 місце, ( вчитель Савчук О.П.)

Щербатюк Карина, 9клас, російська мова, 3 місце, ( вчитель Приймачук В.С.)

ІІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Федоренко Ганна, 5 клас, 3 місце, ( вчитель Віннік А.М.)

ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Воробйова Мар’яна, 4 клас, 1 місце, ( вчитель Шавуль О.М.)

Федоренко Ганна, 5 клас, 1 місце, ( вчитель Віннік А.М.)

Кісілевич Ярослава , 7 клас, 2 місце, ( вчитель Віннік А.М.)

ІІ етапуVІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської

молоді імені Тараса Шевченка

Федоренко Ганна, 5 клас, 2 місце, ( вчитель Віннік А.М.)

Кісілевич Ярослава , 7 клас, 2 місце, ( вчитель Віннік А.М.)

Щербатюк Карина, 9клас, 3 місце, ( вчитель Лущ О.І.)

2014-2015 навчальний рік

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

«Соняшник» 2015

Сидорук Наталія 3 клас Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Лаптєва Аліна 3 клас Диплом І ступеня Регіонального рівня

Котенко Тимур 3 клас Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Мельник Софія 3 клас Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Сєрікова Олександра 3 клас Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Клочко Владислав 3 клас Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

Давиденко Катерина 3 клас Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

Федоренко Ганна 4 кла Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

Гринвіч 2014

Москалик Юлія 5клас Золотий сертифікат учасника

Мнишенко Яроослав 5клас Золотий сертифікат учасника

Буровін Артем 5клас Золотий сертифікат учасника

Сміян Володимир 5клас Срібний сертифікат учасника

Загородній Владислав 5клас Срібний сертифікат учасника

Гришко Артем 3клас Бронзовий сертифікат учасника

Давиденко Катерина 3клас Бронзовий сертифікат учасника

Кравченко Віталій 3клас Бронзовий сертифікат учасника

Попова Анастасія, 9 клас, 2 місце з російської мови та літератури (вчитель Приймачук В.С.)

Щербатюк Карина, 8 клас, 2 місце з української мови (вчитель Лущ О.І.)

Результати участі учнів школи у конкурсах:

Суприкіна Олександра, 8 клас, 1 місце в історико-краєзнавчому проекті "Історія міст і сіл Київщини"

П.Яцика

ПІБ

клас

місце

вчитель

Федоренко Ганна

4

1

Павлишена Н.Л.

Т.Г. Шевченка

Корнієнко Марія

6

3

Северин Г.Ю.

Щербатюк Карина

8

3

Лущ О.І.

«Бобер»

Міліціян Олександр

6

Золотий сертифікат

Шевцов Дмитро

6

Срібний сертифікат

Черниш Олег

9

Срібний сертифікат


2013-2014 навчальний рік



Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

Мельник Анна, 11 клас, 1місце з російської мови та літератури (вчитель Рибачук Т.З.);

Смілян Світлана, 11клас, 1 місце з світової літератури (вчитель Рибачук Т.З.);

Комаренко Андрій, 9кл, 2місце з фізики ( вчитель Реутова Т.В.);

Щербатюк Каріна, 7 клас, 2 місце з української мови ( вчитель Лущ О.І.);

Воробйова Анастасія, 6 клас, 3 місце з образотворчого мистецтва ( вчитель Якжина О.М.)

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу ім.. Петра Яцика.

Москалик Юлія, 4 клас, 1 місце ( вчитель Петровська І.В.);

Федоренко Ганна, 3клас, 2 місце ( вчитель Павлишена Н.Л.);

Кісілевич Ярослава, 5 клас, 2 місце ( вчитель Северин Г.Ю.)

Воробйова Анастасія, 6 клас, 3 місце ( вчитель Лущ О.І.)

Конкурс "Тарас Шевченко - володар у царстві духу"

Зубченко Марина - 9 клас, Диплом І ступеня у номінації Образотворче мистецтво

( вчитель Лущ О.І.)

Комаренко Андрій - 9 клас, Диплом ІІ ступеня у номінації Літературна творчість ( вчитель Лущ О.І.)

Вітаємо призерів

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2013-2014 н.р.

Мельник Анна Володимирівна – учениця 11-А класу, ІІІ місце, російська мова (вчитель Рибачук Т.З.)

Смілян Світлана Сергіївна - учениця 11-А класу, ІІ місце, світова література (вчитель Рибачук Т.З.)

Вітаємо переможців і призерів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник »- 2014
  1. Буткова Марина, 4- А клас, Диплом переможця;
  2. Мнишенко Ярослав, 4- Б клас, Диплом переможця;
  3. Пишинська Марина, 4 –А клас, Диплом переможця;
  4. Соловйова Анастасія, 4 -А клас, Диплом переможця;
  5. Павленко Тетяна, 4 –А клас, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня;
  6. Туров Олександр, 4 –А клас, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня;
  7. Ткаченко Діана, 4 –А клас, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня;
  8. Москалик Юлія, 4-Б клас, Диплом І ступеня Регіонального рівня;
  9. Северин Максим, , 4-А клас, Диплом І ступеня Регіонального рівня;
  10. Яржменський Артем, , 4-А клас, Диплом І ступеня Регіонального рівня;
  11. Гук Яна, 4 –А клас, Диплом І ступеня Регіонального рівня;
  12. Дегтярук Анастасія, , 4-А клас, Диплом І ступеня Регіонального рівня;
  13. Ігнатенко Аліна, , 4-А клас, Диплом І ступеня Регіонального рівня;
  14. Буровін Артем, , 4 –Б клас, Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня;
  15. Добровінський Артем, , 4-А клас, Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня;
  16. Тищенко Ірина, 4 –А клас, Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня;
  17. Мнишенко Вікторія, 5-Б клас, Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня;
  18. Гримак Нікіта, , 5-Б клас, Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня;
  19. Корнієнко Марія, , 5-А клас, Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня;
  20. Кісілевич Ярослава, , 5-А клас, Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня;
  21. Матвійчук Карина, 7-Б клас, Диплом І ступеня Регіонального рівня.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу « Грінвіч 2013р.»

1.

Івлєва Анастасія,

3-Б,

золотий сертифікат

2.

Ганевич Дарія,

3-Б,

золотий сертифікат

3.

Коршун Андрій,

3-Б,

срібний сертифікат

4.

Блейчик Ілля,

4-А,

срібний сертифікат

5.

Манелюк Пол,

4-А,

срібний сертифікат

6

Григорчук Катерина,

4-А,

срібний сертифікат

7.

Калінчук Владислав,

4-А,

срібний сертифікат

8.

Пишинська Марина.

4-А,

срібний сертифікат

9.

Бобренко Максим,

4-Б,

срібний сертифікат

10.

Манелюк Елсі,

3-А,

бронзовий сертифікат

11.

Пітель Богдан,

5-Б,

бронзовий сертифікат

12.

Мнишенко Вікторія,

5-Б,

бронзовий сертифікат

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Вересень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930